SolarEdge Omvormer 1PH, 3.68kW, HD-Wave Technologie, (-20°C) met SetApp configuratie
De omvormers van SolarEdge zijn geoptimaliseerd met HD-Wave technologie. Zo bevatten de nieuwe omvormers dankzij geavanceerde digitale processen maar liefst 16 x minder magnetische componenten en 2,5 x minder koelelementen. Daarbij is het rendement verhoo Lees meer
De omvormers van SolarEdge zijn geoptimaliseerd met HD-Wave technologie. Zo bevatten de nieuwe omvormers dankzij geavanceerde digitale processen maar liefst 16 x minder magnetische componenten en 2,5 x minder koelelementen. Daarbij is het rendement verhoogd van 97,5% naar 99%.
De inbedrijfstelling van omvormers was nog nooit zo eenvoudig. U kunt uw omvormer nu direct vanaf uw smartphone activeren en configureren met behulp van de mobiele SetApp applicatie van SolarEdge. Alle informatie die u nodig heeft, houdt u in uw hand; de nieuwe reeks SolarEdge omvormers heeft geen LCD-scherm meer nodig!
Let op! Om te verbinden met uw WiFi-netwerk heeft u een externe antenne nodig.
Kenmerken:
- Speciaal ontworpen om te werken met power optimizers
- Recordbrekend rendement Snelle en eenvoudige inbedrijfstellng direct vanaf een smartphone met behulp van de SolarEdge Setapp
- Recordbrekend rendement
- Extreem klein, licht en eenvoudig te installeren
- Hoge betrouwbaarheid Voor monitoring op paneelniveau
- Voor binnen - en buiten montage- Vaste werkspanning voor langere strings
- Geavanceerde veiligheidsfuncties
- Geintegreerde bescherming tegen vlambogen